CHIP TUNING PANEVĖŽYS +3M

Variklio galingumo didinimas Panevėžyje - TUN LT Geriausi iš geriausių Chip Tuning sprendimai Panevėžio mieste. Variklio čipavimas Panevėžyje taip, kad automobiliai nedega, automobilių varikliai neužkala, ir techininėje apžiūroje visi ploja rankomis ir išrašo žalią lapą iš pirmo karto. Skambink registruokis profesionaliam variklio galios didinimui Panevėžyje. Dabar!

Protingas Chip tiuningas Panevėžyje – teisingi variklio galios didinimo sprendimai iš patikimų rankų. Chiptun.lt – tai ne chip tuning studija, kurioje Jūs gaunate jau paruoštus „Stage1” „Stage2” ar „Stage3” sprendimus.

Mes esame daug daugiau!

variklio cipavimas panevezyje

PATIKRINTI LAIKO SPECIALISTAI

Chiptun.lt – tai kompanija, kurios darbais naudojasi jau 24 Chip tiuningo kompanijos 18 šalių visame pasaulyje. Lietuvoje dirbame kiek kitaip.

Su mumis dirba mūsų patikrinti ir, mūsų nuomone, geriausi variklių diagnostikos ir remonto specialistai, kuriems galime patikėti net savo reputaciją!

O tai reiškia, kad neapsiribojame vien tik ECU algoritmo korekcija. Todėl, jeigu reikia atlikti variklio čipavimą Panevėžyje kokybiškai – turite žinoti, kad vien tik pakoreguoti tam tikrų variklio komponentų darbą neužtenka…

Žinoma, galima tai daryti užmerktomis akimis – nes automobilių čipavimas (Panevėžyje) – procesas, kuomet dirbama prie  variklio algoritmo. Galima nesirūpinti daugiau niekuo… Tačiau čia ir prasideda visos „įdomybės”…

5 ŽINGSNIAI, PO KURIŲ GAUSITE – TAI, KO NORĖJOTE!

Mes puikiai suprantame, kad visi iki vieno nori kilovatų. Visi iki vieno nori, kad paspaudus akseleratoriaus pedalą, po variklio čipavimo Panevėžyje, automobilis „keltų priekinius ratus”.

Tačiau pas mus – tokių dalykų negausite, net labai prašytumėte.

Jeigu manote, kad po variklio galingumo didinimo programiniu metodu jūsų automobilis taps sportinis – rezultatas gali būti labai liūdnas… Nes iki sportinio automobilio dar labai toli!

Atminkite, kad automobilių sportas – labai brangus malonumas…

Nors dauguma bando parodyti, kad investavus į programinį variklio valdymo kodo koregavimą 200,- Eurų, jau galima bus „drožti” variklį kiek tik širdis geidžia…

chip-tuning-tun-lt

Nemaišykite, nesipainiokite ir įsidėmėkite:

Variklio programinis ECU kodo koregavimas – tai tik pirma variklio Chip Tuning pakopa.

Svarbiausia, ką turite žinoti, kad šio darbo kokybė nėra matuojama kilovatų skaičiumi.

Ir mes jūsų automobilio neruošime lenktynėms.

Nes automobilio paruošimas lenktyniamvimui – tai ne tik, kad ne vienos dienos darbas, bet ir finansiniu požiūriu brangiai kainuojantis malonumas.

 O tai reiškia, kad yra skirtumas tarp variklio čipavimo Panevėžyje programiškai ir visapusiško variklio galingumo didinimo.

Apie tai labai dažnai pamiršta net patys protingiausi vairuotojai.

Programinis ECU variklio čipavimas – tai pats pigiausias malonumas, kurį galime gauti, investavę į automobilį keletą šimtinių eurų.

Tikras Engine Chip Tuning kainuoja labai daug…  Ir tai gali sau leisti ne kiekvienas panorėjęs…

Nes pakeitimai atliekami variklio mechanizmuose, pradedant purkštukais ir baigiant kuo tik norite…

Tel.: +370 670 12120

Mūsų klientai tampa geresni – mes suteikiame jiems žinias!

Stengiamės savo klientams išaiškinti, kad atlikus variklio galios didinimo darbus Panevėžyje programiškai, norint stoti prie starto linijos su savo draugu ar pažįstamu, dar reikia daug investuoti ir pačią variklio mechaninę grupę.

1.

NE TIK KOMPIUTERINĖ AUTOMOBILIO VARIKLIO DIAGNOSTIKA PRIEŠ CHIP TUNING PROCEDŪRĄ

Prieš kiekvieną variklio čipavimą Panevėžyje atliekamas variklio stovio įvertinimas.

Atliekama ne tik kompiuterinė variklio diagnostika, bet ir dar ne vienas veiksmas, kuris leidžia rimtai patikrinti visus aplink variklį esančius mazgus, bei paties variklio mechaninę grupę.

Tokiu keliu einant, galima išsiaiškinti šiai dienai esančias silpniausias Jūsų automobilio vietas. O tai labai svarbu tiek Jums patiems, tiek mums taip pat…

2.

2 „TEST DRIVE” VAŽIAVIMAI

Kad nereikėtų raišioti automobilio diržais ant galios matavimo stendo ir kaitinti variklį, ką skaitome tik laiko gaišimu, mes važiuojame! Ir važiuojame ne vieną kartą.

Pirmas testinis važiavimas reikalingas tam, kad įvertintumėme visas galimas problemas.

Pratestuojamos visos už nepriekaištingą variklio darbą atsakingos dalys ir komponentai.

Antras važiavimas – tai jau po atlikto automobilio čipavimo viso variklio  naujų dinaminių savybių testas realiu laiku, realiame kelyje – su kalnais, nuoklanėmis, posūkiais, pagreitėjimais, stabdymais ir įsibėgėjimais.

To neatstoja joks stendas, kurio pageidauja kas antras mūsų klientas.

Sutikite su mumis, jog jums reikės važinėti gatvėmis ir autostradomis, o ne ant dynostendo.

Tai visi supranta tik apsilankę pas mus ir išbandę mūsų darbo kokybę.

3.

IŠSKIRTINĖTINĖ CHIP TUNING PANEVĖŽYJE KOREKCIJA

Niekada nežadame stebuklingų dalykų. Variklio galingumo didinimo Panevėžyje procedūrą atliekama individualiai kiekvienam automobiliui.

Ir tai darome su vieninteliu tikslu – padaryti viską taip, kad variklis išliktų toks koks yra, o automobilio dinamika pasikeistų kardinaliai!

Svarbiausia, ką turite žinoti, kad šio darbo kokybė nėra matuojama kilovatų skaičiumi. Ir mes jūsų automobilio neruošime lenktynėms.

Nes automobilio paruošimas lenktyniamvimui – tai ne tik, kad ne vienos dienos darbas, bet ir finansiniu požiūriu brangiai kainuojantis malonumas.

4.

DPF FILTRO IŠPROGRAMAVIMAS PANEVĖŽYJE – DOVANOJAME!

Esant kliento pageidavimui – atliksime dpf filtro pašalinimą Panevėžyje išprogramuojant. Ir tai padarysime už tą pačią kainą.

Žinoma, išprogramavus dpf filtrą – reikės atlikti ir fizinį pašalinimą.

Fizinio pašalinimo kaina priklausys, nuo montavimo darbų sudėtingumo.

Apie dpf filtrų pašalinimą ir programinį išjungimą skaitykite čia : https://www.chiptun.lt/dpf-fap-filtrai/

Tai mokama paslauga, kurią atlieka mūsų kolegos pas mus vietoje.

Važinėti niekur nebereikia… Fizinio pašalinimo metodų yra ne vienas – galėsite pasirinkti nuo paties pigiausio iki kokybiškiausio ir tinkančio Techninei apžiūrai.

5.

EGR VOŽTUVO IŠPROGRAMAVIMAS – DOVANOJAME!

Internete yra labai daug įvairių nuomonių, apie tai, kas yra egr vožtuvas ir kokia jo nauda. Jeigu norite, paskaitykite apie tai čia : egr vožtuvas – reikalingas ar ne?

Norime pasakyti tik vieną paprastą dalyką. Jūs privalote žinoti, kad Egr vožtuvai buvo sukurti tam, kad sumažintų į aplinką per išmetimo sistemą patenkančių azoto oksidų skaičių.

Ir jokios naudos variklio darbui jie neturi, neturėjo ir neturės. Todėl norint išvengti ateityje įvairiausių gedimų variklio skyriuje, sugedus egr vožtuvui, visada protingiau būtų atlikti jo išprogramavimą. Kol ne vėlu…

Kontaktai:

TUN LT – VARIKLIŲ IR ELEKTRONIKOS REMONTO CENTRAS PANEVĖŽYJE

Variklio galios didinimas Panevėžyje Chip Tuning Panevėžys

Beržų g. 5

Tel.: +370 670 12120

Meistrų konsultacija + priėmimas

Beržų g. 5

ECU ALGORITMŲ ATSTATYMAS IR KOREGAVIMAS PANEVĖŽYJE

Panevėžyje

Registracija iki 22.00 h

Tel.: +370 670 12120

Instagram
Facebook
YouTube