Sugedo Ad Blue sistema? Reikalingas Ad Blue remontas? AdBlue remonto kaina Jums per didelė? Tuomet esate reikiamoje vietoje. Aukščiausios klasės Ad Blue programinis išjungimas su amžina garantija!

KAS YRA ADBLUE?

  • AdBlue -tai novatoriška selektyviosios katalizinės redukcijos (SCR) technologija: kitaip – tai yra išmetamųjų dujų apdorojimo sistemos dalis, kurios pagalba sumažinamas azoto oksidų skaičius iki šiuo metu didžiausio galimo minimumo.
  • Naudojant tokią išmetamųjų dujų sistemos valymo technologiją „AdBlue“ įpurškiamas tiesiai į išmetamąjį vamzdį – tai sukelia cheminę reakciją, sumažinančią žalingą azoto oksidų emisiją ir paverčianti ją aplinkai nepavojingu azoto ir vandens garų mišiniu.
  • „AdBlue® – tai švarus, nekenksmingas, nedegus ir bekvapis skystis, kurį sudaro 32,5% karbamido bei 67,5% vandens.

KOKIOS YRA ADBLUE SĄNAUDOS?

Reikia žinoti, kad Adblue tirpalo sąnaudos tiesiog proporcingos kuro kokybei: kuo jis nešvaresnis, kuo daugiau jame yra sieros, tuo sąnaudos didesnės. Jos dar didėja krentant oro temperatūrai, tad nepalankioms aplinkybėms sutapus, AdBlue poreikis gali išaugti ir dvigubai (iki 10 proc.), tai reikia žinoti planuojant maršrutus bei šio tirpalo įsigijimo kiekius. Dar dažnai pamirštama: įsigyjamo AdBluekaina taip pat tiesiog proporcinga jo sunaudojamam kiekiui. Vienas litras skysčio bakelyje paprastai yra dvigubai brangesnis už jo litrą, įsipiltą iš, tarkim, 1000 litrų IBC konteinerio.

KAS KIEK LAIKO REIKIA PAPILDYTI ADBLUE?

Paimkime pavyzdį naujausius Opel automobilius, ginkluotus pažangiausia SCR technologija, kuri leidžia saugoti aplinką taip, kaip geriau niekas dar iki šiol nesugalvojo. Tai liečia, žinoma, dyzelinu varomus automobilius. Taigi, yra 3 pranešimų tipai, kada reikia paildyti AdBlue skystį. Bet kuriuo atveju, viską matome prietaisų skydelio indikacijoje:

  • Kai iki papildymo likusi rida yra 2 400 km (arba mažesnė, priklausomai nuo suvartojimo) – integruotame kompiuteryje trumpam užsidega įspėjamoji lemputė.
  • Kai iki papildymo likusi rida yra < 1 750 km – pasirodys įspėjimas, kuris bus kartojamas kiekvieną kartą užvedus variklį.
  • Kai iki papildymo likusi rida yra 900 km – įspėjimas mirksi tol, kol papildote baką.

AR ADBLUE TIRPALAS GALI SUGADINTI KATALIZATORIŲ?

SCR sistemoje naudojamas karbamido tirpalas, Europoje paprastai vadinamas bendriniu tapusiu koncerne “GreenChem” sukurto preparato AdBlue vardu, itin jautrus priemaišoms, todėl gamintojai jo nepilsto antrą kartą netgi į bakelius, kuriuose jis anksčiau buvęs. Beje, tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl jo neįmanoma pasigaminti patiems: pramoninėje gamyboje naudojamas specialus jonizuotas vanduo, o naudojant paprastą kalkės vis viena užkimš katalizatorių, jo efektyvumas palaipsniui mažės, tad Vakarų Europoje galima susilaukti didelių nemalonumų.

DAŽNIAUSI ADBLUE GEDIMAI

vriklio cipavimas kaunas vilnius klaipeda
Chip Tun Vilnius Kaunas Klaipėda

AD BLUE SIURBLIŲ REMONTAS