CHIP TUNING KAINA

CHIP TIUNINGO – VARIKLIO ČIPAVIMO KAINA: ARBA IŠ KUR ATASIRANDA PIGUS AUTOMOBILIO ČIPAVIMAS?

Norite sužinoti kodėl vienoje vietoje čipavimas kainuoja 80,- o pas kitą užsiimantį variklio galingumo didinimu kaina tokio paties modelio kaip jūsų jau 200,- eurų? Viskas labai paprasta. Tik gaila, kad nei vienas nenori apie tai pasakoti. Taigi, pradėkime nuo pradžių.

SVETIMI SPRENDIMAI – PIGIAUSIAS CHIP TIUNINGAS

Norintys čipuoti variklį vairuotojai labai dažnai net nesigilina iš kur ir kaip atsiranda variklio valdymo bloko naujas algoritmas. Praktiškai visada vadovaujamasi  rekomendacijomis (tai nėra blogas dalykas) arba  patarimais iš pažįstamų žmonių.

Šiuo atveju jums gali būti įrašytas paprasčiausiai pirktas failas. O nusipirkti yra tikrai kur. Pilna Europa čipuotojų ir visi vienas už kitą geresni. Galima gauti geras nuolaidas jeigu daug failų nupirksi. Tačiau… Ant kiek reikia pasitikėti svetimomis kompanijomis, kai bet kada galima „numarinti” variklio valdymo bloko kompiuterį.

KODĖL DAUGELIS RIZIKUOJA IMDAMI SVETIMĄ FAILĄ

Visų pirma reikia suprasti, kad kokybiškai atlikti ECU koregavimus – tai ne tas darbas, kuris pasidaro per 60 minučių. Jeigu nori išgauti tokią korekciją, kuri nesudaužytų variklio į šipulius po 5000 kilometrų, neužtenka žinoti kaip atliekama Chip tuning procedūra. Reikia žinoti kiek galima ir kur yra raudonos ribos. Arba kitaip – mes tai vadiname „raudonais kilovatais”.

Šiuolaikiniai varikliai ir taip jau yra be galo lepūs, todėl vienas žingsnis į šoną ir galima „nuvairuoti į pievas”.

Reikia pigiau?

Reikia daugiau?

Tuomet pataikėte ne ten…

Todėl jeigu mums paskambina žmonės ir pirmas klausimas yra „Kiek pas jus kainuoja pačipuoti pakelti kilovatus?” dažniausiai mes pasiūlysime  važiuoti ten, kur daro variklio galios didinimą už pigią kainą ir dadeda labai daug kilovatų. Jeigu mūsų klausia „Ar galite padaryti, kad mano automobilis smagiau važiuotų ir tai neatsilieptų variklio resursui?” tuomet Jūs pataikėte ten kur reikia…

PIGAUS CHIP TIUNINGO PAKLAUSA VERČIA RIZIKUOTI NET TUOS, KURIE IŠ TIKRŲJŲ SUGEBA PATYS ATLIKTI TAM TIKRUS PAKEITIMUS ECU…

Lietuvoje atsiranda vis daugiau ir daugiau pasiūlymų profesionaliai padidinti variklio galią už 60,- ar 120,- eurų. Tiesa sakant – ši kaina yra tik už variklio valdymo bloko algoritmo nuskaitymą ir perrašymą. O paties koregavimo niekas neatlieka. Paprasčiausiai imamas jau kažkieno darytas darbas ir jis įrašomas atgal į variklio valdymo bloką. Tas kažkieno sprendimas autoelektrikams nieko nekainuoja. Paaiškinsime kodėl…

VIENKARTINIS METINIS MOKESTIS 1200,- EURŲ IR TU JAU GALI ATLIKTI VARIKLIO CHIP TUNING

Taigi, šiandien chip tiuningą gali daryti bet kas. Europoje yra ne viena kompanija, kuri siūlo priėjimą prie savo failų duomenų bazės. Todėl reikia tik vieną kartą sumokėti ir pradėti savo autoserviso papildomą versliuką.

Imi sprendimus nemokamai ir perrašinėji programas. Tokiu principu darbuojantis rinkoje atsiranda tokios čipavimo kainos, kurios svyruoja nuo 50,- eurų iki 100,- eurų. Susiklosčius tokiai situacijai, daugelis, kurie galėtų patys to išmokti – nueina paprasčiausiu keliu – nuskaičiau ir įrašiau. Jeigu kažkas nesigavo – rašau laišką tos kompanijos „supportui” ir jie bando problemą išspręsti.

Kam vargti?

Kam nemiegoti naktimis?

Aš moku pinigus – tegul jie ir rūpinasi…

Taigi, logika paprasta – kam gilintis į kiekvieno variklio valdymo bloko algoritmus, kam nemiegoti naktimis stengiantis išsinagrinėti visą techninę tam tikro modelio dokumentaciją, tam kad atlikti variklio čipavimą ne gerai, bet tiesiogine ta žodžio prasme „idealiai”

MŪSŲ CHIP TUNING KAINA – IR KAINŲ POLITIKA

Jeigu yra noras pakeisti savo automobilio variklio dinamines savybes taip, kad viskas būtų idealiai suderinta ir nuo to nenukentėtų variklio resursas – toks darbas kainuoja pas mus tikrai brangiau nei… pas visus kitus. Jeigu yra noras pigiau – galime taip pat tai padaryti. Tačiau toks sprendimas bus ne mūsų ir mes jokios garantijos nesuteiksime. Tuo tarpu – savo darbams – pas mus amžina garantija!

SKAMBINAU KITIEMS – PAS JUS BRANGIAU ANT 50,- EURŲ! GAL GALITE PAAIŠKINTI KODĖL? JIE JUK „VISIEMS ŽINOMA KOMPANIJA” – O APIE JUS NIEKO NEGIRDĖJAU…

Visų pirma, mūsų tikslas nebuvo ir nebus tapti Lietuvoje žinomais. Mes puikiai darbuojamės su savo klientais Europoje, Australijoje ir kituose regionuose. Turime pirkėjų savo darbams net Meksikoje. Na, bet apie tai galbūt kitoje temoje.

LIETUVOJE KLIENTUS RENKAMĖS MES… O NE KLIENTAI MUS!

Lietuvoje mes renkamės savo klientus, o ne klientai mus. Ir dažniausiai mus renkasi ne savo noru, o tada kai niekas neturi  idealaus sprendimo.

NETEISINGO CHIP TUNING PAVYZDYS:

Pavyzdys: Mercedes Benz automobilis po čipavimo – dinginėja trauka… retkarčiais jaučiasi smūgiai iš dėžės… bėgiai keistai persijunginėja. Žmogus išleidžia 1000,- eurų remontams, kurių visai nereikia. Rezultatas tas pats. Mes galime šiuo atveju padėti… Mums malonu visada padaryti tai, ko garsiausi ir žinomiausi nepadarė.

NIEKUR

NESKELBIAME

APIE TUOS, KURIEMS

KAŽKAS NEPAVYKO!

Žinoma, apie tokius atvejus galima „garsiai” skelbti ir visi sužinos, kad va ten ir ten kažkas kažko nemoka… Tačiau mes per tą laiką, kol garsiai rėksime per visus socialinius tinklus – geriau užsidirbsime vieną kitą eurą su kuo nors ne Lietuvoje. Tokiu būdu išsaugosime žmoniškumą ir nenusileisime iki eilinio „kiauliškumo”, kuris artimas daugeliui lietuvių verslininkų transporto remonto sektoriuje…S

MŪSŲ CHIP TUNING PASLAUGOS:

vriklio cipavimas kaunas vilnius klaipeda
variklio cipavimas vilnius